Rubriky:

Anglie

Portsmouth by rád získal Baroše a Bergera

21. ledna 2008 15:56 - PRAHA

Manažer anglického Portsmouthu Harry Redknapp nutně potřebuje posílit kádr a rád by získal české hráče Milana Baroše a Patrika Bergera. Baroš se trápí v Lyonu a uvažuje o změně. Portsmouth měl vyhlídnutého Brazilce Freda, kolegu Baroše v útoku francouzského klubu, ale nyní svoji pozornost zaměřil na českého reprezentanta. Tuto informaci potvrdil hráčův agent Pavel Paska.

„Již jsem předal oficiální nabídku z Portsmouthu vedení Lyonu,“ řekl Paska z agentury ISM deníku Sport a doplnil, že kouč aktuálně osmého celku Premier League Harry Radknapp má o Milana Baroše eminentní zájem.

Paska také odhalil Redknappův zájem o Bergera. „V Portsmouthu by se mohli znovu spojit s Patrikem Bergerem, který by tam mohl zamířit z Aston Villy,“ odtajnil Paska. „Harry Redknapp byl v minulosti fanda Patrika Bergera. Věří českým hráčům, to je důvod, proč by rád vsadil na Milana,“ ozřejmil.

„Je to Patrik, koho by rád Redknapp viděl v lednu v Portsmouthu,“ doplnil Paska. „V létě mu v Aston Ville vyprší kontrakt. Již jsem mluvil s manažem Villy Martinem O'Neillem a nebyl z toho nadšený. V rozhovorech budeme pokračovat,“ řekl na závěr.

jda, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..