Bednář brankou v nastavení zajistil West Bromwichi výhru 4:3

LONDÝN

Český fotbalový útočník Roman Bednář se po kratší době opět stal hrdinou fanoušků West Bromwiche, když v sobotu brankou v nastaveném čase zajistil svému týmu výhru 4:3 v přestřelce s posledním Colchesterem. Hosté sice dvakrát vedli, ovšem West Bromwich v samém závěru zápas 41. kola druhé anglické ligy otočil.

Český fotbalista Roman Bednář.

Nejprve v poslední minutě srovnal Morrison a v třetí minutě nastavení rozhodl Bednář. Český útočník se prosadil poprvé po pětizápasové pauze a získal tak svému týmu důležité body v boji o titul. West Bromwich totiž ztrácí tři body na druhou příčku, zajišťující přímý postup do Premier League, má ovšem dva zápasy k dobru.

2. anglická fotbalová liga, 41. kolo:
Bristol - Norwich 2:1, Burnley - Barnsley 2:1, Cardiff - Southampton 1:0, Charlton - Wolverhampton 2:3, Coventry - Plymouth 3:1, Crystal Palace - Blackpool 0:0, Hull - Watford 3:0, Ipswich - QPR 0:0, Leicester - Scunthorpe 1:0, Preston - Sheffield United 3:1, Sheffield Wednesday - Stoke 1:1, West Bromwich - Colchester 4:3.