Rubriky:

Anglie

Brankář Čech už se objevil na tréninku Chelsea

11. dubna 2008 08:12 - LONDÝN

Český brankář Petr Čech se už čtyři dny po svém posledním zranění znovu objevil na tréninku fotbalistů Chelsea Londýn. Ačkoliv mu v pondělí museli lékaři po nešťastném zákroku spoluhráče sešívat tržnou ránu v obličeji, začal se překvapivě brzy připravovat na návrat na trávníky. To je dobrá zpráva pro českou reprezentaci i Chelsea, které se zranil i druhý brankář Carlo Cudicini.

 

www.petr-cech.cz

"Mohu běhat a dělat nějaké gymnastické cviky. Nyní jen čekám na to, jak lékaři vymyslí způsob ochrany obličeje. Doufám, že pak budu mít šanci znovu nastoupit do zápasů," řekl Čech klubové televizi Chelsea TV. "Cítím se o dost lépe, ani to není moc oteklé. Hojí se to dobře, "dodal.

Chelsea čeká kromě závěru Premier League i semifinále Ligy mistrů proti Liverpoolu a zranění dvou brankářů je pro klub velmi nepříjemné. "Už se nemohu dočkat, až budu zpátky, ale kvůli současnému zranění nemohu riskovat žádný kontakt," řekl Čech, jehož obličej zdobí několik desítek stehů.

Čech utrpěl velkou tržnou ránu na tváři a bradě při střetu se spoluhráčem Tal Ben Haimem na nedělním tréninku. Při dvouhodinové operaci mu ji lékaři podle britských médií sešili až padesáti stehy a první prognózy hovořily až o několikaměsíční nucené přestávce. Sám Čech však v rozhovoru s českými novináři tvrdil, že na blížícím se mistrovství Evropy by jeho účast neměla být ohrožena.

grg, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..