Rubriky:

Anglie

Čech bude strašit útočníky v oranžovém dresu

8. května 2008 12:54 - LONDÝN

Brankář Petr Čech ve čtvrtek odhalil novou podobu svého dresu, ve kterém by měl pomoci londýnské Chelsea k titulu v Premier League i Lize mistrů. Když se navrhovaly nové dresy, český gólman si vybral jasně oranžovou barvu, která by měla být postrachem pro všechny útočníky soupeřů. "Tahle barva značí svým způsobem výstrahu, myslím, že to pro mne bude výhoda," říká Čech.

"Podle studií oranžová barva hodně rozšiřuje. Útočníka rozhodí, když ve vteřině, kdy zaostřuje, uvidí oranžovou," je přesvědčený Čech o své dobré volbě. Jeho nová barva by měla velmi vyniknout především ve finále Ligy mistrů s rudě oblečenými hráči Manchesteru United. Podle mluvčího UEFA bude moci brankář Chelsea oranžový dres obléci, v záloze pak bude mít ještě šedý.

"Doufám, že mě to ještě pozvedne. Navíc oranžová s černou je moc hezká kombinace," dodal 25letý gólman reprezentace k novým dresům Chelsea od firmy Adidas. Ty lze nově zakoupit prostřednictvím oficiálních internetových stránek Chelsea, ten Čechův je mimochodem k mání za necelých 45 liber (cca 1395 korun).

grg, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..