Fotbalisté Bristolu City budou hrát o postup do Premier League

LONDÝN

Fotbalisté Bristolu City se stali prvními finalisty play-off druhé anglické ligy, jehož vítěz si v příští sezóně zahraje v Premier League. V úterním semifinále vyhráli na hřišti Crystal Palace 2:1 po prodloužení a po stejném vítězství z domácího duelu si finále ve Wembley zahrají s lepším z dvojice Hull - Watford.

Bristol o postupu rozhodl až dvěma góly v prodloužení, které si jedinou brankou v 90 minutách vynutil hostující Watson. V normální hrací době měl však blíže k Premier League Crystal Palace, jenže Soares v 72. minutě přísně nařízenou penaltu ve druhý postupový gól neproměnil. O výhře domácího týmu poté rozhodli ve 104. minutě Trundle a chvíli nato McIndoe.

Druhá anglická liga - semifinále play-off:
Bristol City - Crystal Palace 2:1 po prodloužení, první zápas 2:1, postoupil Bristol.