Rubriky:

Anglie

Fotbalista Crouch míří z Liverpoolu zpět do Portsmouthu

7. července 2008 15:21 - LIVERPOOL

Fotbalový útočník Peter Crouch má namířeno z Liverpoolu zpět do Portsmouthu. Kluby se v pondělí dohodly na výši odstupného a sedmadvacetiletý hráč dostal svolení jednat o nové smlouvě na jihu Anglie. Crouch už v Portsmouthu hrál v sezóně 2001-02 druhou ligu.

Dohoda obou klubů je zatím zahalena tajemstvím. Podle informací deníku The Guardian už Portsmouth za Crouche nabídl před časem devět miliónů liber (asi 266 miliónů korun), ale nepochodil a musel přihodit. Nakonec se kluby přece jen dohodly. "S Portsmouthem jsme ústně dohodnutí a klub s ním může jednat dle svého," oznámilo na svém webu vedení Liverpoolu.

I když 201 centimetrů vysoký hráč působil v Portsmouthu jen sezónu, jižní Anglii zná velmi dobře. V roce 2005 totiž do Liverpoolu odcházel ze Southamptonu, který sídlí také na pobřeží průlivu La Manche. Tehdy stál zhruba sedm miliónů liber.

V Liverpoolu zažil zatím nejlepší období kariéry a v 135 zápasech nastřílel 42 gólů. Výborné výkony v klubovém dresu jej záhy katapultovaly i do anglické reprezentace, v poslední době jej ale začal liverpoolský trenér Rafael Benítez přehlížet.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..