Chelsea ani na závěr asijského turné neinkasovala

Fotbalisté Chelsea zakončili své přípravné turné po Asii vítězstvím 2:0 nad výběrem nejlepších malajských hráčů. Český brankář Petr Čech chytal do 68. minuty, než ho vystřídal náhradník Carlo Cudicini. Angličtí vicemistři navázali na předchozí vítězství 4:0 v Číně a 7:0 v Macau a na turné tak ani jednou neinkasovali.

Dnes však měli namále, když především útočník Amiral Hadi Zainal dělal obráncům Chelsea potíže a ve dvou vyložených šancích střílel pouze vedle tyče Čechovy branky.

O góly favorita se postarali Nicolas Anelka v 27. minutě po přihrávce Joea Colea, druhý zásah přidal osm minut po přestávce střídající Ashley Cole.

Chelsea čeká návrat do Evropy a cesta do Moskvy, kde se na začátku srpna představí na turnaji Railways Cup s Lokomotivem, AC Milán a Sevillou.