Rubriky:

Anglie

Fanoušci Chelsea napadli autobus Manchesteru a rozbili mu čelní sklo

21. září 2008 22:28 - LONDÝN

Stejně jako loňský rok provázel zápas mezi londýnskou Chelsea a Manchesterem United, které skončilo remízou 1:1, incident. Tentokráte se o to nepostarali hráči, ale fanoušci Blues, když napadli autobus Manchesteru, který odjížděl ze Stamford Bridge. Neznámý výtržník hodil po červeném autobuse láhev a rozbil mu čelní sklo. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

„Jsme si vědomi hlášení o výměně názorů po odjezdu autobusu Manchesteru United  ze Stamford Bridge. Vyšlo najevo, že se jednalo o ojedinělý incident, přesto jsme zahájili důkladné vyšetřování ve spolupráci s policií. Chelsea nebude přehlížet násilí. Pokud naše vyšetřování odhalí viníka, podnikneme proti němu patřičné kroky,“ píše se v nedělním prohlášení Chelsea.

V loňské sezóně se stejný zápas hraný v březnu také neobešel bez potyčky. Do té se zapojil obránce Manchesteru Patrice Evra a údržbář Chelsea Sam Bethell, oběma hrozí tvrdý trest. Prohru 1:2 psychicky neunesl také další stoper Rudých Ďáblů Rio Ferdinand, který se po kopu do zdi a zranění členky ochranky musel omluvit.

 

jda, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..