Rubriky:

Anglie

Reprezentant Rosický absolvoval další operaci

11. listopadu 2008 19:36 - LONDÝN

Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický, který od ledna nehraje kvůli potížím s podkolenní šlachou, se podrobil v pondělí další operaci. Záložník Arsenalu podstoupil zákrok v Německu, kde nyní stráví několik týdnů při rekonvalescenci. Londýnský klub o tom v úterý stručně informoval na svém webu s tím, že šlo o "rutinní revizní chirurgický zákrok, který byl úspěšný".

Po návratu z Německa se má Rosický znovu zapojit do rehabilitačního programu, který mu sestaví kluboví lékaři.

Více informací o Rosického operaci nechtěl poskytnout ani hráčův agent Pavel Paska. "Stále platí dohoda s klubem, že se ke zdravotnímu stavu Tomáše bude vyjadřovat pouze Arsenal. I proto nelze ani přiblížit místo, kde bude nyní rehabilitovat," řekl fotbalistův manažer.

Pooperační problémy

Rosický absolvoval první operaci v květnu v Londýně. Už předtím oznámil, že se kvůli zranění nebude moci zúčastnit mistrovství Evropy. Na začátku srpna kouč Arsenalu Arséne Wenger uvedl, že by se český záložník mohl vrátit na hřiště v září. Místo toho však Rosického začal operované místo bolet a musel přerušit přípravu.

V dalších týdnech musel francouzský trenér předpovědi o návratu českého hráče neustále měnit. Naposledy koncem října Wenger prohlásil, že by se Rosický měl objevit v dresu Arsenalu na přelomu roku.

Pondělní operace by podle neoficiálních informací měla léčbu urychlit.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..