Brankář Tottenhamu odnesl ošklivou srážku jen vyraženými zuby

Brankář Tottenhamu Heurelho Gomes je po ošklivě vypadající srážce s protihráčem v utkání Ligového poháru s fotbalisty Liverpoolu v pořádku. Podle trenéra londýnského klubu Harryho Redknappa má jen vyražené zuby a mohl by stihnout sobotní duel Premier League s Fulhamem.

Gomes musel být střídán v 69. minutě, kdy se sklouzl pod nohy Philippa Degena a ten ho nechtěně kopl do obličeje. Brazilský gólman zůstal ležet na trávníku a lékaři mu šest minut přímo na hřišti ošetřovali krvavé zranění, než mohl být odnesen na nosítkách. Zápas dochytal sedmatřicetiletý náhradník Cesar Sanchez, Tottenham vyhrál 4:2.

Vyšetření ukázala, že brankář vyvázl ze srážky bez vážného zranění. "Zuby má pryč, ale brzo si bude moci zajít na čínu a taky by měl chytat o víkendu," prohlásil trenér Redknapp s tím, že brankáře ještě čeká důkladná návštěva zubaře.