Rubriky:

Anglie

Podle Piquého byly za skvělou sezónou United hamburgery a pivo

19. listopadu 2008 15:34 - BARCELONA

Za triumfem Manchesteru United v loňské sezoně Premier League a Lize mistrů prý mohla dieta složená z piva a hamburgerů. Podle bývalého obránce "Rudých ďáblů" Gerarda Piquého dokonce některým hráčům při pravidelném měření tělesného tuku nestačila ani stupnice na přístrojích.

 

Internet

"Anglickou stravu si dokáže představit úplně každý. A hráči v United mohli jíst a pít, co chtěli a kdy chtěli," řekl Piqué španělským novinářům, když měl porovnat zázemí Manchesteru a Barcelony, kam přestoupil letos v květnu. "Každých patnáct dní nám měřili tělesný tuk. Neuvěříte, kolika hvězdám ani nestačila stupnice na přístroji, protože prakticky jedly jen hamburgery a pily pivo," dodal.

Strava nebyla to jediné, co jednadvacetiletého Španěla zaskočilo. "Když jsem přijel, neuměl jsem ani slovo anglicky. Při taktických poradách jsem byl úplně mimo, protože trenér Ferguson mluvil s hrozným skotským přízvukem, který pro mě byl jako čínština," uvedl. "Já jsem ale zdaleka nebyl nejhorší. I teď jsou v týmu hráči, co trenérovi nerozumí ani slovo," prohlásil.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..