Brankář Černý dostal na hřišti Watfordu tři góly

LONDÝN

Fotbalistům Queens Park Rangers se první duel v druhé anglické lize pod novým trenérem Paulem Sousou nevydařil. Na hřišti Watfordu musel brankář Radek Černý už během prvního poločasu třikrát lovit míč ze sítě. I po prohře 0:3 ale Rangers ztrácejí na místa zaručující účast v baráži o Premier League jen tři body.

V souboji dvou českých reprezentantů měl po skončení duelu více radosti z výsledku Rudolf Skácel, jehož Southampton vyhrál 2:1 na hřišti Readingu. O obě branky hostů se postaral Bradley Wright-Phillips. Skácel odehrál celý zápas, záložník Readingu Marek Matějovský se na hřiště dostal v 55. minutě a za hru rukou dostal žlutou kartu.

2. anglická liga - 18. kolo:
Burnley - Doncaster 0:0, Charlton - Sheffield United 2:5, Crystal Palace - Bristol 4:2, Ipswich - Derby 2:0, Plymouth - Cardiff 2:1, Preston - Barnsley 2:1, Reading - Southampton 1:2, Sheffield Wednesday - Coventry 0:1, Watford - QPR 3:0, Wolverhampton - Blackpool 2:0, Nottingham - Norwich 1:2.