Rubriky:

Anglie

Fotbalový král Ronaldo: Tělo je můj kapitál

2. prosince 2008 15:05 - PRAHA

Fotbalová Evropa má nového krále. Portugalec Cristiano Ronaldo se dočkal a ve věku třiadvaceti let získal Zlatý míč pro nejlepšího hráče působícího na starém kontinentu. Rozhodně to není žádný tuctový chlapík. Na trávníku i mimo něj. Portugalskou hvězdu považují za sexsymbol náctileté dívenky i homosexuálové...

Tak schválně, kam byste napomádovaného mladíka s briliantovými náušnicemi zařadili? Je to módní návrhář, model nebo gigolo? Ani jedno. Portugalec Cristiano Ronaldo je největší hvězdou fotbalové Evropy.

Teď je s týdenním příjmem 120 000 liber nejlépe placeným hráčem v historii Manchesteru United a sbírá jedno ocenění za druhým. Není to však zase tak dávno, co si prošel peklem. Po čtvrtfinále předloňského mistrovství světa, kdy Ronaldo žaloval na svého klubového spoluhráče Rooneyho a ten viděl červenou kartu, byl Portugalec v Anglii na odstřel.

„V Anglii nemůžu zůstat. Měl bych vypadnout z Manchesteru,“ strachoval se Ronaldo a pošilhával po Realu Madrid. Jenže měl smůlu, klub trval na dodržení smlouvy až do roku 2010. Portugalec zůstal a dobře udělal. Od té doby byl dvakrát za sebou vyhlášen nejlepším fotbalistou za kanálem La Manche. Ocenila ho tamní hráčská asociace.

Každou volnou chvíli tráví v posilovně

Anglické fanynky mohly zůstat v klidu. Portugalský hezoun je jejich idol. Jakmile Cristiano svlékne dres a odhalí se do půl těla, začnou jeho obdivovatelky vřískat jako pominuté. „Tělo je můj kapitál,“ dobře si uvědomuje hráč, který každou volnou chvíli tráví v posilovně. Paradoxem je, že Ronalda považují za sexsymbol také homosexuálové...

Mají však smůlu, Cristiano pálí za holkami. Jeho posledním objevem byla Nereida Gallardo (24), která se seznámila s hvězdou Premier League letos v lednu v jednom španělském nočním klubu. Půvabná jižanka miluje tanec a ráda si užívá života plnými doušky stejně jako Ronaldo.

Románek s bývalou modelkou a televizní moderátorkou Merche Romerovou (30) už je zapomenut, přestože si ji chtěl vzít.

Poštu od fanoušků mu v Manchesteru dávají do velkých košů. „Dřív jsem téměř každý dopis četl, ale teď je to nemožné…“

A těch košů bude ještě nepočítaně. Loni v dubnu totiž prodloužil s United smlouvu o dalších pět let.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..