Rubriky:

Anglie

Syn fotbalisty Gascoigneho si myslí, že jeho otec brzy zemře

27. prosince 2008 15:42 - LONDÝN

Syn slavného fotbalisty Paula Gascoigne se domnívá, že jeho otec brzy zemře. Dvanáctiletý Regan to řekl autorům dokumentárního pořadu o někdejším anglickém reprezentantovi. "Pravděpodobně brzy zemře," řekl v rozhovoru pro britskou televizní stanici Channel Four, která na příští rok chystá dokument o Gascoignovi.

 

sporting-heroes.net

"Myslím, že ani nemá smysl mu pomáhat. Je to ztráta času. Kdybych si mohl něco přát, tak aby zmizel z mého života," uvedl. "Každý ví, že Gazza byl skvělý fotbalista. To z něj ale nedělá skvělého tátu a člověka," citovala Regana agentura AP.

"Mám problémy s jídlem, s náhlými změnami nálad. Když jsem smutný, piju. Musím přiznat, že občas přemýšlím o smrti," řekl jedenačtyřicetiletý Gascoigne, když se s natáčecím štábem setkal v Portugalsku.

Bývalý hráč Tottenhamu či Lazia Řím odehrál za anglickou reprezentaci 57 zápasů a patřil k největším hvězdám své generace. Kariéru i život mu zničila závislost na alkoholu, z které se nikdy nedokázal vyléčit.

Letos ho policie třikrát převezla do psychiatrické léčebny. V květnu se Gascoigne pokusil podřezat nožem, v září byl zatčen za rvačku před hospodou, pouhých pár dní poté, co se předávkoval prášky a alkoholem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..