Rubriky:

Anglie

Chelsea údajně prohrála i kvůli Maradonovým doutníkům

12. ledna 2009 14:55 - MANCHESTER

Trenér argentinské fotbalové reprezentace Diego Maradona údajně nese vinu na tom, že hráči Chelsea prohráli jeden z klíčových zápasů o mistrovský titul na hřišti Manchesteru United. V den zápasu je totiž v jejich hotelu brzy ráno probudil požární alarm, který podle deníku The Sun spustil právě legendární fotbalista.

Zápas s Manchesterem prohrála malátná Chelsea jasně 0:3. Trenér londýnského celku Luiz Felipe Scolari si po utkání postěžoval, že jeho hráči působili unaveně i proto, že je již v 7:00 probudil požární poplach. Po něm museli rozespalí fotbalisté téměř hodinu čekat venku na mrazu.

The Sun v pondělí přinesl informaci, že za poplachem údajně stojí Maradona, který je znám svou zálibou v kubánských doutnících. Právě kouř z doutníku alarm údajně spustil.

"Vypadá to, že požární poplach se spustil kvůli kouři z cigarety někde ve 14. patře," citoval deník jednoho ze zasahujících hasičů s tím, že právě v tomto poschodí měl Maradona apartmá. Maradona v Manchesteru přespával, aby se druhý den podíval právě na zápas United s Chelsea.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..