Manchester v dohrávce porazil Wigan a předstihl Chelsea

MANCHESTER

Fotbalisté Manchesteru United porazili v dohrávce 18. kola Premier League na svém trávníku Wigan 1:0 a vyhoupli se na druhé místo před Chelsea. O jedinou branku zápasu se postaral už v první minutě Wayne Rooney. Svěřenci Sira Alexe Fergusona mají dvoubodovou ztrátu na vedoucí Liverpool. Odehráli však o jeden zápas méně než lídr soutěže.

Manchester začal svůj cíl o vítězství a postupu na druhé místo zostra. Už v první minutě našel Cristiano Ronaldo Waynea Rooneyho, který otevřel skóre zápasu. To bylo ale vše, co mohl anglický reprezentační útočník předvést. Už v osmé minutě ho musel pro problémy s kolenem vystřídat Carlos Tevez.

A právě Argentinec měl na noze zvýšení, když se ve 25. minutě řítil sám na brankáře Kirklanda. Tevez si však při kličce brankáři příliš předkopl míč a o šanci se připravil.

Po přestávce již diváci na Old Trafford branku neviděli, a tak se mohli radovat z navázání svého týmu na vítězství proti Chelsea i z posunutí na druhou příčku za vedoucí Liverpool.