Rubriky:

Anglie

Gerrard odmítl obvinění, že v baru napadl diskžokeje

23. ledna 2009 12:44 - SOUTHPORT

Kapitán fotbalistů Liverpoolu Steven Gerrard popřel, že na konci prosince v baru napadl diskžokeje. Anglický reprezentant, který byl po incidentu spolu s pěti přáteli zatčen, v pátek vypovídal před soudem. Další slyšení se uskuteční 20. března.

Vedle osmadvacetiletého Gerrarda čelí obvinění z napadení s následkem ublížení na zdraví a z výtržnosti ještě dva další muži - o rok starší John Doran a devatenáctiletý Ian Smith.

Gerrard byl zatčen v ranních hodinách 29. prosince po rvačce v baru v Southportu, kde s přáteli oslavoval ligové vítězství 5:1 nad Newcastlem, které podpořil dvěma góly. Záložník a Doran se Smithem poté byli policií obviněni.

Při incidentu, do něhož se Gerrard zapletl, byl zraněn diskžokej z baru. Čtyřiatřicetiletý Marcus McGee měl zlomený zub a pořezané zápěstí, po krátkém ošetření byl z nemocnice propuštěn.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..