Rubriky:

Anglie

Anglická Fotbalová asociace zrušila Lampardovi červenou kartu

3. února 2009 16:46 - LONDÝN

Anglická Fotbalová asociace (FA) zrušila Franku Lampardovi červenou kartu, kterou záložník Chelsea dostal v nedělním duelu anglické ligy s Liverpoolem. Třicetiletý Lampard tak unikl třízápasovému trestu. Lampard dostal od sudího Mika Rileyho červenou kartu v 60. minutě utkání, které Chelsea nakonec prohrála 0:2, po zákroku na Xabiho Alonsa.

Vedení londýnského klubu se proti vyloučení své hvězdy odvolalo a FA mu po dnešním slyšení dala podle agentury AP za pravdu a červenou kartu zrušila. Lampard tak může hrát v ligových zápasech proti Hullu, Aston Ville a v duelu s Watfordem v Anglickém poháru, které by v případě automatického třízápasového trestu za vyloučení musel vynechat.

Už v pondělí unikl trestu od Fotbalové asociace Lampardův spoluhráč José Bosingwa, který v závěru utkání surově kopl podrážkou do zad liverpoolského Jossiho Benajuna.

Vedení FA nemohlo Bosingwu zpětně suspendovat, protože obránce Chelsea nebyl v utkání potrestán, přestože asistent rozhodčího Mo Matadar přiznal, že Portugalcův zákrok viděl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..