Rubriky:

Anglie

Cristiano Ronaldo vyměnil celebrity za anglickou studentku

11. února 2009 18:04 - MANCHESTER

Už žádná celebrita a modelka, ale obyčejná dívka. Nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo radikálně změnil postoj při vybírání své partnerky. Čtyřiadvacetiletý kanonýr z Manchesteru United je prý až po uši zamilovaný do osmnáctileté vysokoškolské studentky Olivie Saundersové.

Pohledná blondýnka v Manchesteru studuje první ročník bakalářského oboru "volnočasové aktivity", Ronaldovi padla do oka v jednom z nočních manchesterských barů. Tam si Saundersová přivydělávala na brigádě jako hosteska.

Vzápětí ji slavný fotbalista pozval na schůzku a mezi oběma prý vzniká silné pouto. Ronaldo možná rychle zapomněl na své někdejší románky s portugalskou televizní hvězdou Merche Romerovou, herečkou Gemmou Atkinsonovou a modelkou Nereidou Gallardovou.

Krásná dívka

"Olivia je krásná dívka, Ronaldo z ní nemůže spustit oči. Už spolu nějaký čas chodí, a když nejsou pohromadě, pořád si píšou esemesky," citoval bulvární deník The Sun člověka blízkého okolí Saundersové. "Ronaldo může mít všechny peníze a slávu, ale teď je opravdu šťastný, když našel takovou holku," dodal zdroj.

Ronaldo se s Olivií prý snaží trávit veškerý volný čas. Večer ve svém luxusním bentley často vyráží za novou láskou na její kolej. A kdyby se Ronaldo na návštěvě náhodou nudil, může si s partnerkou zahrát třeba stolní tenis, který ve výbavě studentských kolejí nechybí.

Rozvíjejícímu se vztahu prý vůbec nepřekáží majetkové rozdíly: zatímco Ronaldo bydlí v sídle za čtyři miliony liber a v garáži může vybírat z několika limuzín, Saundersová platí týdně za bydlení na koleji sto liber a jezdí ve skromném Fordu Ka. "Ale Olivia je absolutně soběstačná, nepotřebuje ničí peníze. Ale také je z Ronalda nadšená," poznamenal kamarád Saundersové.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..