Tottenham vydřel výhru nad Hullem gólem pět minut před koncem

Fotbalisté Tottenhamu vybojovali důležité tři body na hřišti Hullu, kde o výhře 2:1 v dohrávce 26. kola anglické Premier League rozhodli pět minut před koncem. Tehdy si na centr Assou-Ekotta ideálně naběhl stoper Woodgate a hlavičkou nedal šanci domácímu Dukeovi. V závěru ještě zahrozili domácí, ale italský gólman Cudicini svůj nový tým podržel.

Skóre utkání otevřel anglický reprezentant Lennon v 17. minutě, když jeho střela z hranice vápna zapadla přesně do šibenice. Domácí nováček se ale rychle oklepal a za deset minut bylo vyrovnáno díky Turnerově dorážce. Dělbu bodů však londýnský celek v závěru odmítl.

Týmu Harryho Redknappa se díky výhře podařilo vzdálit od sestupových pozic, na kterých překvapivě figuroval prakticky od začátku sezony. Nyní je Tottenham čtrnáctý s jednobodovým mankem na svého dnešního soupeře.