Chelsea otočila zápas na Sunderlandu třemi góly v druhé půli

Fotbalisté londýnské Chelsea zůstávají na úvod sezóny stoprocentní. Ve druhém kole anglické ligy vyhráli na hřišti Sunderlandu 3:1, přestože stejně jako při premiéře proti Hullu museli dotahovat náskok soupeře.

Sunderland se sice prakticky po celý zápas bránil tlaku favorita, přesto se dostal do vedení jako první. V 18. minutě nejprve obrana hostů zblokovala střelu Jonese, na opakovaný pokus kanonýra Benta už byl ale český reprezentační brankář Čech krátký.

Převahu Chelsea zúročil až krátce po přestávce Ballack, a když o deset minut později Lampard proměnil pokutový kop za faul na Drogbu, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Vítězství pak zpečetil v 70. minutě Portugalec Deco.

Domácí prohru z úvodního kola odčinil nováček z Wolverhamptonu, který zvítězil 1:0 na hřišti Wiganu. Jedinou branku vstřelil již v šesté minutě Keogh.

Anglická liga - 2. kolo:
Sunderland - Chelsea 1:3 (18. D. Bent - 52. Ballack, 61. Lampard z pen., 70. Deco), Wigan - Wolverhampton 0:1 (6. Keogh).