Rubriky:

Anglie

Drogová aféra prý fotbalistu Bednáře posílí

21. srpna 2009 19:47 - LONDÝN

Fotbalista Roman Bednář je přesvědčen, že květnová aféra, kdy byl přistižen jak kupuje drogy, ho posílí. Šestadvacetiletý útočník se nyní po tříměsíčním trestu vrátil do týmu druholigového West Bromwiche a chce na hřišti odčinit to, co podle něj byla jedna hloupá chyba.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Nebylo to lehké, takže jsem moc rád, že jsem zpátky," řekl Bednář pro klubovou televizi. "Vím, co jsem udělal a byla to hloupost. Ale ne nadarmo se říká: Co tě nezabije, to tě posílí," dodal útočník, kterého v květnu přistihl bulvární nedělník News of the World jak si kupuje u dealera marihuanu a kokain. Od anglické fotbalové federace dostal zpětně tříměsíční trest a klub mu udělil "nejvyšší možnou pokutu".

Bednář se chce nyní odvděčit všem, kteří ho v nepříjemném období podporovali. "Hodně lidí bylo na mé straně. Rodina, přátelé, můj manažer. Klub se také choval neuvěřitelně a celou dobu stál při mě," uvedl. "I fanoušci byli skvělí, přestože jsem je všechny zklamal a to opravdu hodně. Ale doufám, že si uvědomí, že lidé dělají chyby. Proto jsem připraven bojovat a chci všem dokázat, že si jejich podpory opravdu vážím," prohlásil.

Český fotbalista už má za sebou i několik pohovorů s novým trenérem Robertem Di Matteem. "Chce mi dát šanci všechno napravit a za to mu moc děkuji," řekl Bednář, který během aféry nezahálel a připravoval se na sezonu. "Běhal jsem, ale bez spoluhráčů a trenéra to není ono. Ale pracoval jsem na sobě a doufám, že do dvou týdnů budu moci zase hrát. Už se nemůžu dočkat a těším se, až zase dám pár gólů," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..