Kováč přihrál na gól, ale West Ham v Manchesteru nebodoval

LONDÝN

Radoslav Kováč přihrál v pondělním utkání 7. kola anglické fotbalové ligy na gól West Hamu, jeho tým však podlehl na hřišti Manchesteru City 1:3. Vítězům patří v tabulce páté místo, jejich jediným nezdarem v sezóně byla před týdnem těsná prohra s městském derby s United.

Ilustrační foto

Domácí mužstvo poslal už v páté minutě do vedení argentinský útočník Tévez, pak ale po Kováčově přihrávce vyrovnal střelou k tyči Carlton Cole. Manchesterský tým odpověděl ještě v první půli, když se z přímého kopu trefil Bulhar Petrov, a po hodině hry přidal další gól Tévez hlavou.

Kováč odehrál 70 minut. West Ham je osmnáctý, v tabulce jsou pod ním už jen Hull a sedmkrát poražený Portsmouth.

Anglie - 7. kolo
Manchester City - West Ham United 3:1 (5. a 61. Tévez, 32. Petrov - 24. C. Cole).