Rubriky:

Anglie

Manchester United má zájem o slovenského fotbalistu Hamšíka

25. listopadu 2009 12:35 - LONDÝN

Manchester United usiluje o získání slovenského záložníka Marka Hamšíka z Neapole. Napsal to ve středu britský list The Daily Telegraph.

 

Massimo Pinca, ČTK/AP

Podle něj by trenér Manchesteru Alex Ferguson chtěl, aby Hamšík přestoupil příští rok v létě. Neapol si cení dvaadvacetiletého fotbalisty, který byl hnacím motorem Slovenska při postupu na mistrovství světa, na 25 miliónů liber (725 miliónů korun), uvedl list.

Zdůraznil současně, že Hamšíkova cena by mohla ještě vzrůst právě po šampionátu v JAR. V Manchesteru by prý mohl být nástupcem Paula Scholese na místě útočného záložníka, napsal The Daily Telegraph.

Ferguson prý také sleduje dánského obránce Palerma Simona Kjaera a záložníka Boltonu Garyho Cahilla.

List připomněl, že na konci sezony vyprší kontrakt veteránům Ryanu Giggsovi, Scholesovi, Garymu Nevilleovi a brankáři Edwinu van der Sarovi. Zatímco Giggs a Scholes dostanou nabídku na roční prodloužení kontraktu, čtyřiatřicetiletého Nevillea čeká nervózní čekání, uvedl The Daily Telegraph.

Pokud jde o devětatřicetiletého Van der Sara, Ferguson očekává, že oznámí své záměry v prosinci. Brankář již naznačoval, že by mohl po sezoně ukončit kariéru.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..