Manchester United v Ligovém poháru opět zdolal Tottenham

LONDÝN

Fotbalisté Manchesteru United porazili v repríze finále Ligového poháru Tottenham 2:0 a postoupili do semifinále soutěže. Oba góly vstřelil už v prvním poločase irský záložník Darron Gibson, jenž nastoupil poprvé v sezoně v základní sestavě.

Dvaadvacetiletý hráč, jenž letos v Premier League pouze dvakrát střídal v závěru zápasů, se dnes nejprve blýskl v 17. minutě střelou z více než dvacet metrů. Druhou branku pro něj připravili Berbatov s Welbeckem.

I druhý zápas Avrama Granta na lavičce Portsmouthu skončil porážkou. Nejhorší tým anglické ligy podlehl doma 2:4 Aston Ville, která se může těšit na lednové semifinále Ligového poháru.

O zbylých dvou postupujících rozhodnou středeční zápasy Manchester City - Arsenal a Blackburn - Chelsea.