Rubriky:

Anglie

Ancelotti: Chelsea v lednu posilovat nebude, jinak jdu do naha

27. prosince 2009 09:58 - LONDÝN

Trenér fotbalové Chelsea Carlo Ancelotti slíbil, že pokud v zimním přestupním termínu koupí nějakou posilu, oběhne nahý hřiště v tréninkovém areálu. Italský kouč během celého podzimu tvrdil, že nemá v plánu kupovat nové hráče, i když se bude muset celý leden obejít bez Drogby, Essiena, Obiho Mikela a Kaloua, kteří budou reprezentovat na africkém šampionátu v Angole.

 

Eddie Keogh, Reuters

Málokdo však jeho slovům věřil, protože jako trenér AC Milán často vodil média za nos, což sám přiznal ve své autobiografii, která vyšla v létě. V poslední době se spekulovalo o tom, že chce přivést na Stamford Bridge argentinského útočníka Sergia Agüera z Atlétika Madrid, ale Ancelotti trvá na svém.

"V žádném případě nekoupíme nikoho nového do útoku. A jestli ano, poběžím nahatý sněhem kolem hřiště," žertoval padesátiletý kouč v pátek s novináři.

Náhradu za africké opory chce Ancelotti najít v současném kádru lídra Premier League. "Nepotřebujeme nikoho kupovat. Věříme Fabiu Borinimu i Danielu Sturridgeovi. Budou mít šanci v lednu předvést své kvality," řekl Ancelotti. "Jediným problémem u nich je věk, jsou mladí. Musíme mít odvahu je postavit. Je správné dát jim šanci. Nejde o žádný risk, protože oni na to mají," prohlásil.

Osmnáctiletý Ital Borini se v letošní sezóně objevil jen ve čtyřech ligových zápasech a odehrál vždy jen pár minut. O dva roky starší Sturridge nastoupil třikrát.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..