Rubriky:

Anglie

Otřesený Adebayor není schopen hrát, nejí a hubne

13. ledna 2010 20:31 - LOME

Útočník Manchesteru City Emmanuel Adebayor je stále otřesen z ozbrojeného útoku, při němž zemřeli tři lidé v autobusu vezoucím fotbalisty Toga na africký šampionát. V současné době pobývá u rodiny v tožské metropoli Lome a na návrat do Anglie zatím nepomýšlí.

 

Nigel Roddis, Reuters

Adebayor přiznal, že po incidentu v Angole nemá na fotbal myšlenky. "V tuto chvíli ani nemůžu jíst, ztrácím na váze. Vrátím se na hřiště v pravý čas, teď si vezmu nějaký čas volno. Myslím, že můj šéf (trenér Roberto Mancini) i tým to pochopí," řekl televizní stanici SNTV.

"Nemohl bych do hry dát všechno. Nejhorší by bylo postavit se na hřiště, protože nejsem stoprocentně připraven. Musím se nejdřív dostat z toho, co se událo. V hlavě není teď na fotbal místo, bavíme se teď o životě, ten je mnohem důležitější," prohlásila pětadvacetiletá hvězda, které podle agentury AP zemřel v náručí mluvčí týmu. Togo se incidentu z afrického šampionátu odhlásilo.

Vedení Manchesteru City se nechalo slyšet, že hráči poskytne dostatečný čas a nebude ho k rychlému návratu nutit. Tým i bez něj porazil v pondělní dohrávce anglické ligy Blackburn 4:1 a patří mu již čtvrté místo v tabulce.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..