Rubriky:

Anglie

Živě

Po fotbalovém Portsmouthu chce peníze Campbell i Udine

21. ledna 2010 18:02 - ŘÍM

Finančně zdecimovanému klubu z Portsmouthu hrozí stále nové a nové potíže. Nejhorší tým tabulky Premier League dal k soudu kvůli nevyplacené mzdě a bonusům bývalý obránce Sol Campbell, k arbitráži CAS ho zase žene Udine, kterému jihoanglický klub dluží splátky za přestup Sulleymana Muntariho.

Bývalý reprezentační obránce Campbell, jenž se před nedávnem vrátil na půlroční hostování do Arsenalu, žaluje Portsmouth o 1,7 milionu liber (téměř 51 milionů korun). Bývalý zaměstnavatel mu údajně dluží na osobnostních právech a bonusech.

Své peníze chce také italské Udine, které před dvěma lety prodalo Portsmouthu ghanského záložníka Muntariho za zhruba sedm milionů liber. Britská média uvádějí, že anglický klub stále nesplatil ještě asi čtyři miliony liber, a mluvčí italského celku dnes potvrdil, že se Udine obrátilo na CAS.

Portsmouth zažívá krizové období na hřišti i mimo něj. Nejenže mu vážně hrozí sestup, ale klub je před bankrotem. Navíc má zablokované přestupy, neboť už třikrát nezaplatil hráčům včas výplaty a dluží na daních.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..