West Bromwich porazil Sheffield i díky Bednářově gólu

Český fotbalový útočník z týmu West Bromwich Albion Roman Bednář se jednou zapsal mezi střelce v utkání 28. kola druhé anglické ligy proti Sheffieldu United. Důrazný forvard v souboji týmů z horní poloviny tabulky zvyšoval skóre ve 30. minutě na 2:0, domácí nakonec slavili výhru 3:1.

Nedávno se bývalý český reprezentant nechal slyšet, že cítí, jak se dostává do dobré formy. To potvrdil právě v sobotním duelu, když se jednou brankou podílel na zisku cenných tří bodů. West Bromwich poslal do vedení v 19. minutě Dorrans střelou z pokutového kopu. Na 3:1 pak stanovil konečné skóre zápasu v 50. minutě Thomas. Za hosty snižoval minutu předtím z penalty Henderson.

Bednářův tým nyní z třetí příčky ztrácí na vedoucí Newcastle pět bodů, má však ještě zápas k dobru.

Anglická druhá fotbalová liga - 28. kolo:
Derby - Nottingham 1:0, Cardiff - Doncaster 2:1, Coventry - Blackpool 1:1, Crystal Palace - Peterborough 2:0, Middlesbrough - Bristol 0:0, Preston - Ipswich 2:0, QPR - Scunthorpe 0:1, Reading - Barnsley 1:0, Sheffield Wednesday - Plymouth 2:1, West Bromwich - Sheffield United 3:1 (za domácí gól Bednář),