Rubriky:

Anglie

Trenéry Manchesteru City a Evertonu čeká trest za potyčku

25. března 2010 13:23 - MANCHESTER

Závěr středečního utkání anglické ligy mezi Manchesterem City a Evertonem poznamenala rozmíška trenérů. Kouč domácích fotbalistů Roberto Mancini ve snaze pomoci svým svěřencům odvrátit porážku 0:2 napadl trenéra Evertonu Davida Moyese, který váhal s vrácením míče do hry. Oba byli následně vykázáni z laviček a zřejmě je nemine trest od disciplinární komise.

 

Phil Noble, Reuters

Vše se událo v první nastavené minutě. Míč se dostal do zámezí k Moyesovi, který s jeho vrácením nespěchal a nechával čas plynout. To neunesl jinak klidný Mancini, opustil vymezené území a hrubě vytrhl míč Moyesovi z rukou. Oba se pak dostali do slovní potyčky, kterou rozhodčí Peter Walton vyřešil jejich vykázáním do útrob stadionu.

"Chtěl jsem získat míč, protože do konce nastavení bylo ještě pět minut a snažili jsme se vyrovnat. Byl jsem frustrovaný, protože nám dnes nic nevycházelo," citovala Manciniho BBC.

Moyes odmítl, že by chtěl zápas zdržovat, pouze prý hodlal dát prostor pro střídání. "Chytil jsem míč, protože jsme chtěli střídat. Proto jsem byl překvapený z Manciniho chování. Nemyslím si, že bych udělal něco špatně. Možná jsem míč podržel o sekundu déle, než bylo nutné. Příště ho zkrátka nechám být."

Celý incident však prý bere s nadhledem, s Mancinim se hodlá sejít a vše si vyříkat. "Ukázal svou soudržnost s týmem a zapálení pro hru. To akceptuji," dodal Moyes.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..