Rubriky:

Anglie

Fotbalisty West Hamu povede trenér Grant

3. června 2010 11:28 - LONDÝN

Novým trenérem fotbalistů West Hamu United byl podle očekávání jmenován Izraelec Avram Grant. Londýnský celek dnes podpis čtyřleté smlouvy s dosavadním trenérem Portsmouthu oznámil na svém webu. Mezi Grantovy svěřence patří také český defenzivní záložník Radoslav Kováč a brankář Marek Štěch.

Pětapadesátiletý Grant převezme funkci po Gianfrancu Zolovi, který u týmu po dvou letech skončil, přestože dokázal v závěru sezony odvrátit sestup. Zola rovněž naznačil, že si nerozuměl s novými majiteli.

Grant na sebe upozornil především jako nástupce Josého Mourinha v Chelsea, se kterou však nedokázal obhájit titul. Následně se vrátil do funkce ředitele Portsmouthu. Po nepovedeném úvodu letošní sezony se sám ujal trenérského žezla a pokusil se Portsmouth zachránit v lize. To se mu však i vinou velkých finančních problémů klubu a bodovému odpočtu nepovedlo. Úspěchu dosáhl alespoň v podobě překvapivého postupu do finále Anglického poháru.

Nyní se bývalý trenér izraelské reprezentace pokusí ve West Hamu napravit nepovedenou sezonu, v níž Kladiváři skončili těsně nad sestupovým pásmem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..