Rubriky:

Anglie

Živě

Fulham se chce soudit s ředitelem anglické fotbalové ligy

31. července 2010 17:21 - LONDÝN

Vedení fotbalového Fulhamu se chce soudit s ředitelem anglické Premier League Davem Richardsem. Podle listu The Guardian požaduje jeho odchod z funkce, protože v loňském roce údajně odradil útočníka Petera Crouche od přestupu do Fulhamu.

 

Matt Dunham, ČTK/AP

Londýnský klub tvrdí, že loni v létě uzavřel ústní dohodu s Portsmouthem o Crouchově přestupu za jedenáct miliónů liber. Anglický reprezentant však nakonec odešel za devět miliónů do Tottenhamu.

Údajně na tom měl podíl Richards, který Crouche přemluvil, aby změnil názor. Důvodem byla skutečnost, že Tottenham za devětadvacetiletého hráče zaplatil dopředu a Portsmouthu tak pomohl ve finanční tísni. Zadlužený Portsmouth ale jen oddálil krach, po kterém v uplynulém ročníku sestoupil do druhé ligy.

Záležitostí se už zabývalo vedení Premier League, jeho vyšetřování však Richardse očistilo. Fulham se proto rozhodl obrátit na soud.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..