Rubriky:

Anglie

Živě

Fulham se chce soudit s ředitelem anglické fotbalové ligy

31. července 2010 17:21 - LONDÝN

Vedení fotbalového Fulhamu se chce soudit s ředitelem anglické Premier League Davem Richardsem. Podle listu The Guardian požaduje jeho odchod z funkce, protože v loňském roce údajně odradil útočníka Petera Crouche od přestupu do Fulhamu.

 

Matt Dunham, ČTK/AP

Londýnský klub tvrdí, že loni v létě uzavřel ústní dohodu s Portsmouthem o Crouchově přestupu za jedenáct miliónů liber. Anglický reprezentant však nakonec odešel za devět miliónů do Tottenhamu.

Údajně na tom měl podíl Richards, který Crouche přemluvil, aby změnil názor. Důvodem byla skutečnost, že Tottenham za devětadvacetiletého hráče zaplatil dopředu a Portsmouthu tak pomohl ve finanční tísni. Zadlužený Portsmouth ale jen oddálil krach, po kterém v uplynulém ročníku sestoupil do druhé ligy.

Záležitostí se už zabývalo vedení Premier League, jeho vyšetřování však Richardse očistilo. Fulham se proto rozhodl obrátit na soud.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..