Rubriky:

Anglie

Trenér Manchesteru United přiznal, že Bébého nikdy neviděl hrát

17. srpna 2010 20:04 - LONDÝN

Trenér fotbalového Manchesteru United Alex Ferguson přiznal, že Bébého, novou posilu za 220 miliónů korun, nikdy neviděl hrát. Dvacetiletý útočník přitom ještě nedávno žil na ulici a reprezentoval Portugalsko na mistrovství světa bezdomovců. "Za normálních okolností sleduji hodně videomateriálů, ale naši skauti jsou velmi dobří a někdy musíte věřit instinktu," citovala Fergusona agentura AP. "Tentokrát jsem ho hrát vůbec neviděl a něco takového se mi stalo poprvé," dodal.

 

vitoriasc.pt

United za Bébého zaplatili Guimaraesi 7,4 milionu liber, přestože útočník za Vitórii, kam přišel před pouhými pěti týdny, nestihl v nejvyšší soutěži odehrát jediný zápas a zkušenosti má jen se třetí portugalskou ligou. Ferguson se však rozhodl důvěřovat manchesterským vyhledávačům talentů a dal také na doporučení svého bývalého asistenta a kouče portugalské reprezentace Carlose Queiroze.

"Náš skaut v Portugalsku byl přesvědčen, že ho (Bébého) musíme koupit," řekl osmašedesátiletý skotský trenér. "Jindy sledujete videa, díváte se, jestli je hráč rychlý, zapálený pro hru, berete v potaz věk. Někdy ale musíte věřit svým lidem," dodal Ferguson.

Bébého čeká v United tvrdý boj o místo v sestavě. V útoku Manchesteru jsou anglický reprezentant Wayne Rooney, Dimitar Berbatov, Michael Owen a mexický talent Javier "Chicharito" Hernández.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..