Rubriky:

Anglie

Arsenal je v balíku, ale Wenger pod palbou. Měl by prý víc utrácet

25. září 2010 10:20 - LONDÝN

Fotbalový Arsenal je v zisku, přesto je trenér Arsene Wenger pod palbou fanoušků. Ti si představují, že by měl více utrácet a přivést do anglického klubu větší hvězdy. Wenger jen nevěřícně kroutí hlavou. „Je neuvěřitelné, že mě lidé kritizují za to, že je klub výdělečný,“ řekl francouzský trenér ve službách Londýňanů.

 

Nike

Londýnský Arsenal oznámil letos další parádní zisk, od loňského do letošního května vydělal 56 miliónů liber, v přepočtu zhruba dvě miliardy korun. Arsenal patří v otázce financí mezi předními kluby k „ufonům“. Bez dluhů se v současnosti neobejde prakticky žádný velkoklub, všichni shánějí peníze, kde se dá.

„Na ty, kteří prodělávají, se žádné výtky nesnášejí. Kritizujte je, ne mě. Vedu klub bezpečnou a zdravou cestou, ale vypadá to, že bych měl mít jiný přístup. Jako bychom byli v byznysu, kde je hlavní myšlenkou utrácet a prodělávat,“ rozčílil se Wenger v deníku Daily Mail.

Dodal, že lidé, kteří jej kritizují, vlastně ani neví, co chtějí. „Když budou hrát starší hvězdy, pak se zase mladí nedostanou na hřiště a nepředvedou, co v nich je. Člověk nemůže mít všechno, musí si vybrat svou cestu. Nikdo jiný na světě nedal šanci tolika hráčům na tak vysoké úrovni,“ dodal nahněvaný kouč.

kvk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..