Rubriky:

Anglie

Živě

Gerrard si v přípravě za Anglii poranil stehenní sval, může chybět až měsíc

18. listopadu 2010 09:08 - LONDÝN

Záložník anglické fotbalové reprezentace Steven Gerrard si ze středečního přípravného duelu s Francií odnesl vážně poraněný zadní stehenní sval a podle lékaře FC Liverpool Petera Bruknera bude chybět tři až čtyři týdny. Ještě dnes by měl podstoupit podrobnější vyšetření.

 

Juan Medina, Reuters

Kondiční trenér jeho zaměstnavatele Liverpoolu Darren Burgess se kvůli tomu rozčílil na reprezentačního kouče Fabia Capella, který nechal Gerrarda na trávníku až do 85. minuty.

Na stránkách sociální sítě Twitter se pustil do anglického svazu jako celku. "Naprosto ignorovali dohodu a minulost. Bylo to naprosto amatérské a teď my platíme za jejich nekompetentnost. Naprosto ostudné," napsal Burgess, jehož výroky byly po 55 minutách smazány.

Gerrard měl podle dohody strávit na trávníku zhruba hodinu, ale po zdravotních problémech Garryho Barryho a Ria Ferdinanda ho Capello nechal hrát déle. Těsně před koncem zápasu se zkušený středopolař zranil.

Mnoho fanoušků gól nevidělo 

Italský kouč si za svým rozhodnutím stojí. "Potřebovali jsme na trávníku někoho zkušeného. Liverpool požádal, jestli by Gerrard mohl hrát jen hodinu. Nemohou rozhodovat, jak dlouho bude fotbalista hrát za národní tým. Kdyby to šlo, tak by hodinu hrál. Chápu, že jsou naštvaní, já jsem taky," řekl Capello.

Angličané prohráli ve Wembley s Francií 1:2. Branku Petera Crouche z 86. minuty přitom tisícovky domácích fanoušků neviděly, protože opustily ochozy ještě dříve.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..