Rubriky:

Anglie

Bude hrát Beckham za Everton? Trenér Moyes mu nabízí angažmá

28. listopadu 2010 08:56 - LIVERPOOL

Trenér Evertonu David Moyes nabízí angažmá slavnému anglickému fotbalistovi Davidu Beckhamovi. Toho čeká příští rok podle smlouvy poslední sezóna v týmu Los Angeles Galaxy.

 

Stefano Rellandini, Reuters

Moyes se s pětatřicetiletým Beckhamem zná už od roku 1995, kdy spolu hráli v Prestonu, kde byl tehdy mladý nadějný záložník na hostování z Manchesteru United. Za "Rudé ďábly" Beckham také dlouhá léta hrál se současným kapitánem Evertonu Philem Nevillem, jehož bratr Gary mu šel za svědka na svatbě.

"Kdyby za nás David chtěl hrát, klidně může zavolat mně nebo Philovi a my tady v Evertonu budeme na něj připraveni. Museli bychom to promyslet z finančního hlediska, ale určitě bych zašel za šéfem klubu a zeptal se ho, jestli na to budeme mít třeba i díky prodaným dresům (s Beckhamovým jménem)," řekl v pátek Moyes na tiskové konferenci.

Stopatnáctinásobný anglický reprezentant Beckham se zatím nevyjádřil, co chce dělat po vypršení současného kontraktu s Galaxy. Podle všeho se však ještě nechystá na ukončení kariéry.

V uplynulých dvou sezónách strávil slavný anglický záložník začátky roku na hostování v AC Milán. Poté co si letos v italské lize přetrhl achillovku a přišel o velkou část roku i o mistrovství světa, Galaxy oznámilo, že už se Beckham v roce 2011 na žádné další evropské angažmá nevydá.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..