Potížista Balotelli zaplatil na pokutách za parkování téměř 300 000 korun

26. dubna 2011 12:08 - LONDÝN

Italský fotbalista Mario Balotelli má problémy nejen s disciplínou a oblékáním dresu, ale i s parkováním. Podle listu The Sun zaplatil dvacetiletý útočník od loňského příchodu do Manchesteru City na pokutách deset tisíc liber (asi 273 000 korun) a sedmadvacetkrát bylo jeho maserati odtaženo.

 

Darren Staples, Reuters

"Mario si z autorit nedělá těžkou hlavu. Jednou ho zastavila policie, a když se ho zeptala, proč mu na sedačce spolujezdce leží 25 000 liber, odpověděl: 'Protože to tak chci'," napsal bulvární deník.

"Lidé, co se mu starají o auto, z něj neustále vyndávají bločky za pokuty. Mario se o to nestará, je to pro něj jako kapka v moři," citoval list zaměstnance klubu.

Balotelli přišel do Manchesteru loni v létě z Interu Milán, v Anglii však na sebe navzdory nespornému talentu upozorňuje spíše disciplinárními problémy a výstřelky. Italský útočník zaplatil v klubu na pokutách celkem 300 000 liber, naposledy za to, že po hráči juniorského týmu City házel šipky.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: