Rubriky:

Anglie

VIDEO: Fotbalista v Anglii nevybíravě srazil ženskou rozhodčí. Udělal to schválně?

5. května 2011 13:41 - CARDIFF

Srazil Kevin McNaughton z Cardiffu asistentku sudí schválně, nebo se jednalo o nešťastnou náhodu? Tuhle otázku si kladou fotbaloví fanoušci na Britských ostrovech po pondělním utkání 45. kola druhé nejvyšší anglické soutěže.

 

Fabian Bimmer, Reuters

Běžela 63. minuta zápasu mezi domácím Cardiff City a Middlesbrough v Championship, jak se nazývá druhá nejvyšší anglická soutěž. McNaughton bojoval o balón u postranní čáry s jedním z fotbalistů Middlesbrough. Osmadvacetiletý fotbalista Cardiffu stačil odehrát míč, poté však narazil do asistentky rozhodčího Sian Masseyové.

Pětadvacetiletá sudí souboj neustála a upadla na zem. Ihned však vyskočila na nohy a celou situaci přešla bez povšimnutí. McNaughton bez jediného gesta omluvy odběhl pryč. Opakované televizní záběry odhalily, že se pravděpodobně nejednalo o náhodný incident.

Fanoušci na Britských ostrovech začali spekulovat o tom, zda v McNaughtonově chování nebyl sexistický podtext. „Kevin to neudělal záměrně - snažil se získat balón,“ citovala stránka The Sun tiskového mluvčí Cardiffu.

Utkání nakonec skončilo 3:0 pro Middlesbrough. Domácí Cardiff bojuje o účast v příštím ročníku Premier League, momentálně se nachází na třetí příčce, Middlesbrough je čtrnácté.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..