Giggs zažaloval bulvární list, prý ho odposlouchával

16. června 2011 10:40 - LONDÝN

Hvězdný fotbalista Manchesteru United Ryan Giggs podnikl právní kroky proti listu News of the World. Velšský záložník je další známou osobností, která tvrdí, že mu reportéři bulvárního nedělníku "napíchli" telefon.

Policie už zatkla tři novináře News of the World, poté co se několik známých lidí stalo oběťmi jejich nezákonného odposlouchávání. Byl mezi nimi například Giggsův spoluhráč Wayne Rooney, herečka Sienna Millerová či šéf Asociace profesionálních fotbalistů Gordon Taylor.

To je ona! Imogen Thomasová, milenka Ryana Giggse...Imogen Thomasová.foto: wordpress.com

Sedmatřicetiletý Giggs se stal v posledních týdnech terčem bulvárního tisku, který odhalil jeho mimomanželskou aféru s bývalou účastnicí soutěže Big Brother a Miss Wales Imogen Thomasovou. Dlouholetá opora "Rudých ďáblů" se pokoušela zabránit zveřejnění svých soukromých záležitostí soudně, nicméně nakonec jeho jméno potvrdil při jednání parlamentu poslanec, protože o něm už stejně psalo zhruba 75 tisíc uživatelů Twitteru.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..