Rubriky:

Anglie

Ben Arfa hrál za Newcastle poprvé od brutálního zlomení nohy

16. července 2011 11:38 - LONDÝN

Francouzský fotbalový reprezentant Hatem Ben Arfa odehrál za Newcastle United první utkání od vážné zlomeniny nohy, které utrpěl v říjnu loňského roku.

Čtyřiadvacetiletý křídelní záložník ve své první sezoně v anglickém klubu stihl nastoupit pouze do čtyř utkání, než mu Nizozemec Nigel de Jong z Manchesteru City brutálním zákrokem nadvakrát zlomil lýtkovou i holenní kost na levé noze. Po operaci a následné rekonvalescenci se Ben Arfa vrátil k fotbalovému tréninku až na konci května.

Bitka s fanoušky na hrací ploše

V páteční vítězné přípravě na hřišti Darlingtonu, týmu páté anglické ligy, odehrál Ben Arfa 75 minut. Utkání poznamenaly výtržnosti fanoušků Newcastlu, kteří po druhém Ameobiho gólu vtrhli na hrací plochu a snažili se slavit se svými oblíbenci. Po zásahu pořadatelů a policie se strhla bitka a zápas musel být na deset minut přerušen.

Dvanáctý tým z uplynulé sezóny Premier League, který nakonec zvítězil 2:0, na svém webu počínání příznivců striktně odsoudil. "Klub se snaží získat záběry z nepokojů od Darlingtonu a policie a podnikne nejtvrdší možná opatření proti jednotlivcům, odpovědným za toto hanebné chování," uvedl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..