Problémový fotbalista Barton přestoupil do Queens Park Rangers

26. srpna 2011 19:09 - LONDÝN

Problémový fotbalový záložník Joey Barton bude spoluhráčem českého brankáře Radka Černého v Queens Park Rangers. Osmadvacetiletý hráč s jedním startem za anglickou reprezentaci podepsal v týmu nováčka Premier League čtyřletou smlouvu.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Barton přichází do londýnského klubu zadarmo z Newcastlu, ačkoli měl s United ještě na rok kontrakt. Newcastlu totiž s kontroverzním fotbalistou došla po čtyřech letech začátkem měsíce trpělivost, a když na Twitteru kritizoval přestupovou politiku týmu, rozhodlo se ho vedení zbavit.

Liverpoolský rodák Barton se tak stal první posilou QPR poté, co se jeho majitelem stal malajský obchodník Tony Fernandes, mimo jiné šéf týmu F1 Lotus Renault a letecké společnosti AirAsia.

Barton měl v Newcastlu i v předchozím působišti Manchesteru City fyzické konflikty se spoluhráči a v roce 2008 musel dokonce do vězení za napadení. Kvůli tomu se nemohl zúčastnit červencového turné Newcastlu v USA, neboť nedostal vízum.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..