Tévez zůstává v Manchesteru City, rodina přijela za ním

27. srpna 2011 15:57 - MANCHESTER

Argentinský fotbalista Carlos Tévez zůstane v Manchesteru City. Sedmadvacetiletý útočník chtěl klub opustit a odejít do brazilského klubu Corinthians, aby mohl být blíže dětem, ale z přestupu sešlo. Trenér Roberto Mancini nyní oznámil, že rodina přijela za Tévezem do Anglie.

 

Phil Noble, Reuters

"Má tu rodinu, tak může zůstat. Pro klub je to dobrá zpráva. Carlos je jedním z našich nejlepších hráčů," řekl novinářům Mancini.

Bohatý anglický klub se přitom s Tévezovým odchodem už smiřoval a připravil se na něj, když koupil z Atlétika Madrid jeho krajana Sergia Agüera.

Tévez přišel do City před dvěma lety z týmu městského rivala United. V týmu se stal rychle klíčovým hráčem a v minulé sezóně byl díky 20 brankám spolu s Dimitarem Berbatovem z United nejlepším střelcem anglické ligy. Z klubu chtěl odejít už loni v prosinci, po pár dnech si to však rozmyslel.

Zájem o něj projevoval Inter Milán, ale překážkou bylo vysoké odstupné. Tévez, jenž o minulém kole proti Boltonu jen střídal, se musí podle Manciniho ještě dostat do formy. "Není fit, trénoval jen dva týdny," uvedl.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: