Tottenham porazil v londýnském derby nováčka QPR 3:1

LONDÝN

Fotbalisté Tottenhamu porazili v londýnském derby nováčka Queens Park Rangers 3:1 a v anglické lize naplno bodovali pošesté z posledních sedmi utkání. Dvěma góly přispěl k domácí výhře Velšan Gareth Bale.

Záložník Tottenhamu Gareth Bale

Dvaadvacetiletý křídelní hráč se poprvé trefil ve 20. minutě, když přesně zakončil akci spoluhráčů. Za třináct minut zdvojnásobil vedení nepokrytý Rafael van der Vaart. Nizozemský ofenzivní záložník skóroval v pátém ligovém utkání za sebou a vyrovnal klubový rekord útočníků Robbieho Keanea a Teddyho Sheringhama.

Po přestávce se hosté zlepšili a po hodině hry snížil střídající útočník Jay Bothroyd hlavičkou z bezprostřední vzdálenosti. V 72. minutě se ale dostal k míči znovu Bale a po ukázkové souhře s Aaronem Lennonem další povedenou ranou definitivně rozhodl o výhře "Spurs".