Fulham díky Reinově chybě porazil Liverpool

LONDÝN

Fotbalisté Liverpoolu po jedenácti zápasech bez porážky prohráli v pondělí 0:1 na hřišti Fulhamu a zůstali na sedmém místě tabulky. Svěřenci Kennyho Dalglishe trefili dvakrát konstrukci branky, nakonec je však potopila chyba jejich vlastního gólmana Pepeho Reiny.

Hráči Fulhamu Danny Murphy (vpravo) a Dickson Etuhu stíhají Andyho Carrolla z Liverpoolu (uprostřed).

Španělský gólman pět minut před koncem pouze vyrazil střelu bývalého liverpoolského záložníka Dannyho Murphyho a pro nejlepšího amerického fotbalistu roku Clinta Dempseyho už nebyl problém skórovat. V té době už hráli hosté o deseti po vyloučení Jaye Spearinga, jenž musel za faul v 72. minutě do sprch.

Udržet teprve třetí výhru v sezóně pomohl Fulhamu v nastaveném čase i někdejší liberecký záložník Marcel Gecov, jenž si díky střídání krátce před koncem odbyl své první minuty v Premier League.