Bednář poprvé skóroval za Blackpool, ale kvůli zranění nedohrál

Londýn

Útočník Roman Bednář vstřelil svou první branku od příchodu do Blackpoolu, středeční přestřelku 3:3 s fotbalisty Leicesteru ale kvůli zranění nedohrál. V dnešních dopoledních hodinách zamířil podle internetových stránek druholigového anglického klubu na vyšetření kvůli podezření na zranění vazu v koleni.

Fotbalový reprezentant Roman Bednář.

Osmadvacetiletý český útočník, který má v Blackpoolu smlouvu do konce sezóny, zažil v domácím zápase s Leicesterem krátkou, ale důležitou epizodu. V 66. minutě nahradil na hřišti Neala Eardleyho a už za tři minuty srovnal na 2:2. Při dalším vyrovnání na konečných 3:3 už však neasistoval, protože po devíti minutách na trávníku musel nuceně střídat.

"Mohli jste vidět, že ten gól pro mě znamenal velkou úlevu. Měl jsem z toho ohromnou radost, cítil jsem zadostiučinění a chtěl jsem tak pokračovat. Teď se nemůžu dočkat, až se dozvím, co se (s kolenem) stalo," uvedl pro web Blackpoolu Bednář.