Rubriky:

Anglie

Chelsea už zná možné soupeře pro MS klubů

24. září 2012 14:04 - Curych

Poslední vítěz Ligy mistrů, londýnská Chelsea, už zná možné soupeře pro mistrovství světa klubů v Japonsku. Tým brankáře Petra Čecha do turnaje zasáhne až jako poslední ze sedmi účastníků v semifinále 13. prosince. Pondělní los v Curychu jim za soupeře přidělil lepšího z dvojice mezi mexickým celkem Monterrey a asijským mistrem, který bude znám až v polovině listopadu.

 

Eddie Keogh, Reuters

Ze sedmi účastníků 9. ročníku klubového šampionátu jsou jistí čtyři. Chelsea a Monterrey doplní brazilští Corinthians a nejlepší oceánský tým Auckland City. Přibudou ještě asijský a africký mistr a také nejlepší japonský celek. Turnaj budou hostit města Toyota a Jokohama.

Jako první se představí v play off 6. prosince Auckland a japonský zástupce, vítěz pak narazí na mistra Afriky a lepší z tohoto duelu na Corinthians. Brazilský šampion Poháru osvoboditelů je stejně jako londýnská Chelsea nasazen rovnou v semifinále. Finále se uskuteční 16. prosince v Jokohamě.

Klubový šampionát v Japonsku bude prvním mezinárodním turnajem, na němž budou oficiálně využity technologie na brankové čáře.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..