Rubriky:

Anglie

Živě

Plácne se Arsenal přes kapsu? Wenger údajně loví Huntelaara i gólmana Reinu

4. prosince 2012 12:08 - Londýn

Dlouhé měsíce a roky se manažer fotbalistů Arsenalu Arséne Wenger zdráhal zaplatit v přestupovém období za nové hráče horentní sumy, nevýrazné podzimní výkony ho možná donutí transferovou politiku změnit. Podle několika britských zdrojů plánuje londýnský klub přivést v zimě až pět nových hotových hráčů, nikoliv jen talentované mladíky.

 

Ina Fassbender, Reuters

Seznam je velmi pestrý. Prioritou má být angažování útočníka Klaase-Jana Huntelaara ze Schalke, za kterého podle listu The Sun Wenger nabízí německé protistraně šest miliónů liber. Nizozemec se v Gelsenkirchenu stále nedomluvil na nové smlouvě a to nahrává jeho možnému odchodu na britské ostrovy.

Wenger se také snaží přivést na výpomoc někdejší hvězdu Thierryho Henryho, podle deníku Daily Mail má Arsenal políčeno ještě na talentovaného ofenzivního záložníka z Crystal Palace Wilfrieda Zahu, v hledáčku je také španělský brankář Pepe Reina, který momentálně hraje za Liverpool. Pokud se Wengerovi nepodaří přivést do týmu Huntelaara, pokusí se získat Dembu Ba z Newcastlu.

Arsenalu patří v Premier League až desátá pozice, za vedoucím Manchesterem United zaostává o patnáct bodů. Přesto Wenger o krizi nemluví. "Nic takového nás nepotkalo. Jsme ve formě, ještě nás čeká 23 zápasů a stát se může cokoliv. Máme mentálně velmi silný tým," říká manažer londýnského týmu.

jis, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..