Bombarďák Vydra je v Anglii k nezastavení. Podruhé za sebou dal za Watford dva góly

Útočník české fotbalové reprezentace Matěj Vydra je v Anglii k nezastavení. Ve druhém utkání druhé ligy za sebou nastřílel po dvou gólech. V sobotním zápase 25. kola na hřišti Brightonu se dvacetiletý fotbalista trefil dvakrát v rozmezí necelých dvou minut a Watfordu pomohl k výhře 3:1.

Útočník Matěj Vydra střílí ve Watfordu jeden gól za druhým.

Vydra poprvé skóroval v 68. minutě, kdy poslal hostující celek do vedení 2:1. Vzápětí reprezentační útočník přidal druhý zásah a celkem v soutěži zaznamenal už dvanáct branek.

Watfordu, za který odehrál celý zápas další český hráč Daniel Pudil, patří se 40 body šestá příčka v tabulce. Tým italského trenéra Gianfranka Zoly má navíc oproti nejbližším konkurentům jeden zápas k dobru.