Češi jsou ve Watfordu při střelecké chuti. Tentokrát se trefil Pudil, na body to ale nestačilo

Fotbalisté Watfordu podlehli v úterním utkání 26. kola druhé anglické ligy před vlastním publikem Charltonu 3:4. Porážce "Hornets" nezabránil ani Daniel Pudil, jenž jednou skóroval. Domácí drží v tabulce šestou pozici, na vedoucí Cardiff ztrácí šestnáct bodů.

Daniel Pudil na srazu fotbalové reprezentace

Ve dvou předchozích zápasech se v dresu Watfordu střelecky prosadil Matěj Vydra, jenž se v obou případech trefil dvakrát. Tentokrát Vydra přišel na trávník až v 79. minutě, kdy vystřídal právě svého krajana.

Bývalý hráč belgického Genku či italské Ceseny dostal svůj celek v 11. minutě do vedení, ale Charlton do poločasu stav otočil. Druhá půle měla podobně dramatický průběh: domácí tým v 68. minutě znovu vedl, soupeř však odpověděl dalšími dvěma góly.