Vydra dvacátý gól nepřidal. A když vystřídal, ztratil Watford dvoubrankové vedení

Promarněná možnost. Fotbalisté Watfordu s českým útočníkem Matějem Vydrou v sestavě neudrželi v 31. kole druhé anglické ligy dvoubrankové vedení a remizovali s Crystalem Palace 2:2. Tým italského kouče Gianfranka Zoly tak přišel o šanci posunout se na druhé místo tabulky, které zaručuje přímý postup do Premier League.

Matěj Vydra si kryje míč před Bulharem Ivanem Ivanovem.

Vydra nastoupil v základní sestavě, jubilejní dvacátou branku v sezóně však nepřidal. Ze hřiště český střelec, který ve středu nastoupil za reprezentaci v přípravě v Turecku a do Anglie přicestoval soukromým tryskáčem majitele klubu, odešel v 65. minutě za stavu 2:0 pro domácí.

Crystalu Palace se podařilo snížit vzápětí a o další čtyři minuty později bylo vyrovnáno, když na branku Petera Ramageho v 70. minutě navázal Kevin Phillips. Watfordu po remíze patří s 53 body třetí příčka a za druhým Leicesterem zaostává o skóre. Na vedoucí Cardiff ztrácí Vydrův celek deset bodů.